AirDrips - Najlepszy kran bitcoin. [TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE] - Zarabianie w Internecie PLN

czwartek, 11 stycznia 2018

AirDrips - Najlepszy kran bitcoin. [TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE]Pewnie nie ma osoby która nie zagłębiała się w temat bitcoinów. Potężna kryptowaluta której próbują dorównać konkurencyjne waluty z słabym lub z średnim skutkiem. Początkowo planowałem napisać ogólny temat o tzw. "kranach". Jednak na początek postanowiłem przedstawić wam bezkonkurencyjny w tej dziedzinie Digital Artists. Zapraszam do lektury :)

Słowem wyjaśnienia kran to strona oferująca otrzymywanie darmowych bitcoinów co kilka-kilkadziesiąt minut. Zazwyczaj jedyne co trzeba zrobić to wypełnić captchę i już możemy zarabiać :)

Znalezione obrazy dla zapytania airdrips


Dlaczego AirDrips?

Serwis w swojej ofercie posiada w tym momencie 6 stron internetowych. Na każdej możemy zbierać bitcoiny co 5-10 minut po upływie odliczanego czasu. Każda ze stron daje od 20-50 satoshi za wypełnioną captchę. Na tę chwilę 4 strony oferują zbieranie "satków" co 5 minut, pozostałe co 10. Daję nam to ok 3 000 satoshi na godzinę. Przy spokojnym klikaniu przy okazji odwiedzania np facebooka spokojnie można uzbierać 1,5K na godzinę bez nerwowego patrzenia na zegar ;)

Jak ta strona wypada w porównaniu z konkurencją? Wręcz rewelacyjnie. Dla porównania w AirDrips zebranie minimum do wypłaty (20K satoshi) zajęło mi 2 dni (screen po lewej) choć równie dobrze można osiągnąć to w jedną dobę. Dla przykładu innym portalem przeze mnie testowanym jest freebitco.in na którym obecnie uzbierałem 15K satoshi w...ok 2,5 miesiąca. Ten serwis również ma swoje plusy jednak różnicę widać gołym okiem.W przyszłości na pewno opiszę wam plusy i minusy podobnych serwisów wraz z freebitco.in jednak na tę chwilę myślę że spokojnie możecie spróbować swoich sił w tematyce kranów który da wam satysfakcję dosyć szybkiego zarobku ;)

Podsumowanie AirDrips:

✅ Wypłaty co poniedziałek.
Minimum do wypłaty 20 000 satoshi
✅ Do zbierania pieniędzy potrzebujemy tylko realnego konta facebook (własne) oraz portfel w darmowym serwisie coinbase (najlepiej oba konta posiadać na ten sam adres email)

Rejestrując się z mojego linku (poprzez kliknięcie w grafikę) oferuję kompleksową pomoc tj. wprowadzenie do serwisu, oraz odpowiedź na każde wasze pytanie. :)


Kontakt:


 https://www.facebook.com/zarabianiewinterneciepln/

 zarabianiewinternecie@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz